Kręgi Kobiet

Odnajdź swój pierwotny balans

Kręgi kobiet- Odnajdź swój pierwotny balans

W dzisiejszych czasach, w pogoni i szybkości tęsknimy za ciszą,  za spokojem, za byciem wysłuchaną w pełni. Krąg to przestrzeń, w której wszystkie jesteśmy równe. Takie same, choć każda inna w swojej wyjątkowości.

 Podstawową zasadą jest akceptacja, uważne słuchanie, poufność. Wspólnie tworzymy tu energię zaufania i bezpieczeństwa. Spotkania w kręgu to tradycja, wynikająca z wewnętrznej potrzeby siostrzeństwa, przynależności. Mówimy o sobie, o naszych uczuciach, historiach, emocjach – nie przerywamy, nie oceniamy – dajemy wybrzmieć temu wszystkiemu co w nas. Do kręgu zapraszamy również ciszę, spokojne i uważne bycie ze sobą.

 Czasem wypowiedziane słowa przez jedną z nas, mogą otworzyć jakąś starą ranę, mogą dać nadzieję, rozbudzić pragnienie serca. Kręgi nie są terapią, ale mają moc transformacji i uzdrawiania. Spotkanie w kręgu to sposób zadbania o siebie. 

Przyjdź dokładanie taka jaka jesteś, z tym co w Tobie żywe. Bez względu na to czy zasiadałaś już wcześniej w kręgach, czy będzie to twój pierwszy raz – przyjdź i wspólnie stwórzmy przestrzeń akceptacji i świadomego bycia

Oferta

Masaż lomi – lomi

Mięśniowo – powięziowy masaż tkanek głębokich

Masaż Holistyczny

Masaż pleców

Masaż stóp i/lub głowy oraz twarzy

Masaż z kubkiem ceremonialnego kakao

Sesja masażu z terapią dźwiękiem

Nie czekaj, tylko umów się na masaż

Zadzwoń

739 208 308

lub napisz

martagrzelczak.mg@gmail.com

Znajdź mnie

Nadbrzeżna 17/p. 81, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Marta Grzelczak
Masaż i terapie naturalne

Kontakt

Nadbrzeżna 17/p. 81
66-400 Gorzów Wielkopolski,

(+48) 739-208-308
martagrzelczak.mg@gmail.com