Lomi lomi

Hawajski masaż lomi lomi

Hawajski masaż lomi lomi

Masaż lomi lomi wywodzi się z Hawajów. Mieszkańcy Polinezji wierzą, że wszelkie choroby mają swe źródło w napięciach, te natomiast pochodzą ze stresu, a najskuteczniejszym sposobem na ich uwolnienie jest masaż.

 Nazywany jest masażem kochających dłoni. Pełen akceptacji, szacunku i miłości dotyk, który uwalnia napięcia, stres, zablokowaną energię, ból fizyczny i emocjonalny. Lomi rozluźnia, koi, otwiera w nas przestrzeń na nowe. 

Jest to masaż całego ciała (z pominięciem miejsc intymnych), z użyciem ciepłego oleju, wykonywany za pomocą dłoni i przedramion. Lomi lomi to nie jest zwykły masaż – to ceremonia, uhonorowanie swego ciała, głęboko transformująca praca na wielu poziomach.


Cennik:

60 minut ~ 170zł
90 minut ~ 250zł
120 minut ~ 300zł

"Co właściwie sprawia, że masaż Martusi jest taki wyjątkowy? To dotyk ,który budzi duszę... . To stworzenie przestrzeni akceptacji, współodczuwania i miłości.... Potraktowanie naszego ciała, jak świątyni naszego Ducha.... To masaż kochających dłoni. ....W takich warunkach najszybciej uzdrawiamy Siebie...Ciało, umysł i dusza zaczynają być ze sobą w cudownej harmonii...Dziękuję aniele za pomoc...w momencie...kiedy bolała mnie i dusza i ciało"
Asia
“Miałam okazję 2 razy w życiu uczestniczyć w masażu Marty. Mój pierwszy i niezapomniany! 🙂 bo dzięki tej osobie zrozumiałam jak ważne jest słuchać swojego ciała, odprężyć je. Na co dzień siedzę przy komputerze więc od zawsze czułam napięcie w plecach a szczególnie w lędźwiach. Dzięki magicznym dłonią Marty udało się zlokalizować miejsce bólu i zrelaksować się. Jeśli czasem coś ci dolega i nie wiesz co z tym zrobić to masz odpowiedź gdzie warto uderzyć i dać sobie chwilę relaksu dla organizmu i swojej duszy.”
Daria
“Dziękuję za cudowny masaż 🙂 To było niezwykłe przeżycie, kiedy czuło się jak każda komórka ciała wibruje. Dźwięki, które docierały do mnie zarówno przez zmysł słuchu jak i przez całe ciało, były delikatne, ale siła z jaką przeszywały mnie całego była niesamowita. Połączenie mis tybetańskich i kamertonów w dłoniach specjalistki, jaką jest Marta, to po prostu mistrzostwo. Dziękuję!”
Robert

Oferta

Masaż lomi – lomi

Mięśniowo – powięziowy masaż tkanek głębokich

Masaż Holistyczny

Masaż pleców

Masaż stóp i/lub głowy oraz twarzy

Masaż z kubkiem ceremonialnego kakao

Sesja masażu z terapią dźwiękiem

Nie czekaj, tylko umów się na masaż

Zadzwoń

739 208 308

lub napisz

martagrzelczak.mg@gmail.com

Znajdź mnie

Nadbrzeżna 17/p. 81, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Marta Grzelczak
Masaż i terapie naturalne

Kontakt

Nadbrzeżna 17/p. 81
66-400 Gorzów Wielkopolski,

(+48) 739-208-308
martagrzelczak.mg@gmail.com