Ajurwedyjski masaż głowy i twarzy

Skuteczna terapia miejscowa

Ajurwedyjski masaż głowy i twarzy

Ajurwedyjski masaż głowy (Shiroabhyanga) i twarzy (Mukaabhyanga). Jest znanym i stosowanym od stuleci zabiegiem w Indiach. W Ajurwedzie masaż głowy, twarzy, ramion i karku odgrywa bardzo ważną rolę uzdrawiającą.

Masaż głowy i twarzy jest zabiegiem, który przywraca przepływ energii w ciele, likwiduje napięcia mentalne i fizyczne, wycisza układ nerwowy. Doskonale działa na naszą psychikę, uspokaja, relaksuje umysł i ciało. Masowanie głowy jest również doskonałym zabiegiem pielęgnacyjnym na włosy. Masaż twarzy rozluźnia mięśnie mimiczne, przywraca skórze zdrowy i świeży wygląd. Pobudza i poprawia cyrkulacje krwi i limfy przywracając skórze elastyczność i jędrność.

Pierwsza część masażu – masaż głowy wykonywana jest w pozycji siedzącej. Podczas drugiej części klient kładzie się na stole do masażu. Włosy, głowa, twarz, ramiona i kark masowane są ciepłym olejem sezamowym lub migdałowym.

Jak się przygotować?
Przyjdź bez makijażu i weź ze sobą czapkę, aby móc ją założyć po wyjściu z gabinetu (włosy będą całe w oleju). Zaplanuj sobie czas tak aby po masażu móc jechać do domu i umyć głowę.


Cennik:

55minut ~ 140zł

"I had the most wonderful massage this afternoon from Marta. thank you for making me so comfortable and relaxed. I can't wait for my next next. high recommend"
Siobhan
“Wspanialy masaz.... gleboko regenerujacy energetycznie... Po sesji mozna odczuc głęboki spokój wewnętrzny z poczuciem ogromnej siły i energi do dzialania) Martusia wie dokladnie co robi i wykonuje to perfekcjnie oraz z miloscia:) Polecam z calego serducha.”
Dawid
“Cudowny i relaksujacy masaz zakonczony kojacymi dzwiekami! Dziekuje Ci pieknie Marta! Magiczne ukojenie, po ktorym czuje blogosc i lekkosc! Goraco polecam! ”
Anushka

Oferta

Masaż lomi – lomi

Mięśniowo – powięziowy masaż tkanek głębokich

Masaż Holistyczny

Masaż pleców

Masaż stóp i/lub głowy oraz twarzy

Masaż z kubkiem ceremonialnego kakao

Sesja masażu z terapią dźwiękiem

Nie czekaj, tylko umów się na masaż

Zadzwoń

739 208 308

lub napisz

martagrzelczak.mg@gmail.com

Znajdź mnie

Nadbrzeżna 17/p. 81, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Marta Grzelczak
Masaż i terapie naturalne

Kontakt

Nadbrzeżna 17/p. 81
66-400 Gorzów Wielkopolski,

(+48) 739-208-308
martagrzelczak.mg@gmail.com