Masaż z kubkiem ceremonialnego kakao

Medycyna serca

Masaż z kubkiem ceremonialnego kakao - Medycyna serca

Kakao nazywane jest Medycyną Serca. Otwiera ciało i ducha, koi, rozluźnia, obdarowuje pięknem. 

Od jakiegoś czasu używam kakao również do masowania, Jest to cudowne połączenie. Kakao bardzo zmiękcza ciało, wycisza umysł i przynosi relaks. 

Przed masażem wypijemy pyszne, 100% naturalne kakao przywiezione z Peru. A następnie wykonamy masaż całego ciała – taki jakiego na ten moment potrzebujesz


Cennik:


120 minut ~ 270zł

"Dziękuję za cudowny masaż 🙂 To było niezwykłe przeżycie, kiedy czuło się jak każda komórka ciała wibruje. Dźwięki, które docierały do mnie zarówno przez zmysł słuchu jak i przez całe ciało, były delikatne, ale siła z jaką przeszywały mnie całego była niesamowita. Połączenie mis tybetańskich i kamertonów w dłoniach specjalistki, jaką jest Marta, to po prostu mistrzostwo. Dziękuję!"
Robert
“Miałam okazję 2 razy w życiu uczestniczyć w masażu Marty. Mój pierwszy i niezapomniany! 🙂 bo dzięki tej osobie zrozumiałam jak ważne jest słuchać swojego ciała, odprężyć je. Na co dzień siedzę przy komputerze więc od zawsze czułam napięcie w plecach a szczególnie w lędźwiach. Dzięki magicznym dłonią Marty udało się zlokalizować miejsce bólu i zrelaksować się. Jeśli czasem coś ci dolega i nie wiesz co z tym zrobić to masz odpowiedź gdzie warto uderzyć i dać sobie chwilę relaksu dla organizmu i swojej duszy.”
Daria
“Co właściwie sprawia, że masaż Martusi jest taki wyjątkowy? To dotyk ,który budzi duszę... . To stworzenie przestrzeni akceptacji, współodczuwania i miłości.... Potraktowanie naszego ciała, jak świątyni naszego Ducha.... To masaż kochających dłoni. ....W takich warunkach najszybciej uzdrawiamy Siebie...Ciało, umysł i dusza zaczynają być ze sobą w cudownej harmonii...Dziękuję aniele za pomoc...w momencie...kiedy bolała mnie i dusza i ciało”
Asia

Oferta

Masaż lomi – lomi

Mięśniowo – powięziowy masaż tkanek głębokich

Masaż Holistyczny

Masaż pleców

Masaż stóp i/lub głowy oraz twarzy

Masaż z kubkiem ceremonialnego kakao

Sesja masażu z terapią dźwiękiem

Nie czekaj, tylko umów się na masaż

Zadzwoń

739 208 308

lub napisz

martagrzelczak.mg@gmail.com

Znajdź mnie

Nadbrzeżna 17/p. 81, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Marta Grzelczak
Masaż i terapie naturalne

Kontakt

Nadbrzeżna 17/p. 81
66-400 Gorzów Wielkopolski,

(+48) 739-208-308
martagrzelczak.mg@gmail.com