O Mnie

Cześć, jestem Marta a moja praca jest moją pasją!

Od lat, z powołania praktykuję prace z ciałem, odkrywam nowe techniki i ciągle się rozwijam.

O sobie słów kilka...

Mam na imię Marta. Swoją przygodę w pracy z ludźmi zaczęłam w 2012 roku. Od tego czasu pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie nieustannie szkoląc się i rozwijając. Jestem dyplomowanym terapeutą manualnym ze specjalizacją czaszkowo-krzyżową, wykonuje hawajski masaż lomi lomi, specjalizuje się w masażu tkanek głębokich, masażu powięziowym, pracuje z misami tybetańskimi i kamertonami. Kiedy nie masuję – trzymam kobiece kręgi, prowadzę ceremonie  z kakao oraz warsztaty rozwojowe.

Masażu uczyłam się od wspaniałych nauczycieli w Polsce, Indiach oraz Peru. Miałam okazję masować w wielu miastach w Polsce (m.in. Wrocław, Warszawa, Szczecin, Gorzów Wlkp) a także na Islandii, w Irlandii, w Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych. Lata nauki i doświadczeń doprowadziły mnie do wyjątkowego gabinetu nad Wartą i tutaj dzielę się z wami moimi masażami.

Moją pasją jest życie. Kocham podróże, taniec, ćwiczę jogę i śpiewam.  Z całego serca wierzę, że każdy z nas ma pełen potencjał aby mieć piękne i spełnione życie , czasem trzeba tylko sięgnąć w głąb siebie.

Prowadzę również bloga, w którym dzielę się swoimi przemyśleniami, opowiadam o technikach masażu, olejkach naturalnych, pielęgnacji oraz holistycznym życiu. Zapraszam na swojego bloga...

Voucher

Idealny pomysł na prezent

Nie czekaj, tylko umów się na masaż

Zadzwoń

739 208 308

lub napisz

martagrzelczak.mg@gmail.com

Znajdź mnie

Masaż i terapie naturalne Marta Grzelczak
Nadbrzeżna 17/p. 81, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Marta Grzelczak
Masaż i terapie naturalne

Kontakt

Nadbrzeżna 17/p. 81
66-400 Gorzów Wielkopolski,

(+48) 739-208-308
martagrzelczak.mg@gmail.com